Skarlett aka. Szari

SCARLETT MY LOVE VOM OHMTALTEUFEL to moja pierwsza suczka. Przyjechała do mnie aż Niemiec z hodowli vom Ohmtalteufel. Scarlett jest filarem mojej hodowli, miała kilka licznych i zdrowych miotów, a jej dzieci są obecnie ozdobą polskich ringów wystawowych.

Scarlett obecnie ma już 10 lat, i jej na matczynej emeryturze. Pomimo wieku, cały czas aktywnie pełni ważną rolę w stadzie. Scalett od wielu lat jest samicą Alfą, i pomimo wieku, wykorzystuje swoją nad wyraz rozwiniętą inteligencję aby przewodzić psom i kotom.

Jest mamą Aleksa i Diuny z mojej hodowli. Przekazała im dobre geny, świetne proporcje gdyż ma 33,5 cm i swoją inteligencję.

Przez wszystkie lata nie brakuje jej nigdy 2 rzeczy – apetytu i miłości do rodziny. Jest dobrym duchem mojego domu, zawsze wszystko osobiście sprawdza, i zagląda w każdy kąt. Ona też, jeśli trzeba, daje sygnał „do ataku” na który reagują i psy i koty.

Jestem wdzięczna Szari bo tak wołamy na Scarlett za to, że spełniła moje marzenie o stworzeniu dobrej klasy domowej hodowli Sheltie w tej części Polski.  Dziękuję jej także za jej wkład w wychowanie mojego wnuka Maksymiliana, gdyż jak przystało na szefa stada, nie żałowała mu uwagi i przywoływała do porządku jeśli robił coś złego lub niebezpiecznego.