Gdy pierwszy raz zaobserwowałam elegancką i dostojną kotkę rosyjską niebieską, nie mogłam oderwać od niej wzroku. Dziś posiadam dwie piękne, mądre i chętne do zabawy również z psami kotki – Adelle vel Lenkę i Bomilę. Koty te pod wieloma względami oraz charakterem przypominają moje psy, może dlatego tak cudownie się z nimi dogadują.

Prowadzę hodowlę domową, co oznacza, że nie trzymam (o zgrozo) zwierząt w klatkach. Moje zwierzęta są częścią jednej rodziny w której każdy domownik jest wyjątkowy.

Wszystkie moje psy i koty są zdrowe i wolne od genetycznie przekazywanych wad. Posiadają rodowody w których mogą się poszczycić bardzo dobrym pochodzeniem od championów i interchampionów.

Moje szczenięta i kocięta z poprzednich miotów znalazły ciepłe domy na terenie całej Polski i Europy.

Jeśli dasz dom i okażesz serce psu lub kotu z mojej hodowli staniesz się częścią naszej rodziny. Jest to rodzina w której utrzymujemy ze sobą kontakty, wysyłamy zdjęcia, dzwonimy do siebie i coraz częściej wspólnie odbieramy nagrody na ringach wystaw psów i kotów.

Wiele lat temu, na mojej drodze pojawiły się osoby które wprowadziły mnie w tajniki hodowli psów a później kotów. Jeśli nie miałeś wcześniej żadnego psa lub kota a masz tylko odpowiedni charakter, chęci i dobre serce otrzymasz taką pomoc ode mnie. Uprzedzam, że ta przygoda bardzo szybko zmienia życie.

Zapraszam, poznaj moje stado, bo być może wkrótce staniesz się z nim związany.