Alex – Reproduktor

Alex to jedyny Pies w mojej hodowli. Szczęśliwy ojciec wielu… szczeniąt zrodzonych z jego licznych miłosnych podbojów. Jest synem Szarii i pomimo tego, że jest od niej dużo młodszy i silniejszy stoi u jej boku podporządkowując się zawsze jej woli. Jest psem w typowym typie angielskim, przekazuje z duma linię Scarlett.

Nie chcę faworyzować żadnego zwierzęcia w mojej hodowli, ale gdybym miała to zrobić, wybrała bym go. Alex jest psem obdarzającym wyjątkową miłością swoją Panią -tj. mnie. Czasem w jej okazywaniu jest wręcz nachalny. To straszna przylepa która na wszelkie sposoby stara się położyć obok mnie i patrzeć mi w oczy czy aby widzę jak mnie kocha.

Alex jest Championem Polski, jego wygląd jest wręcz majestatycznie piękny, ale nie to w nim jest najważniejsze. Najważniejsze, że pomimo bardzo silnego instynktu stadnego i pasterskiego jest tak uczuciowy i kochający. Jego charakter udowadnia , że są na świecie „uczuciowi faceci”.

Aleksik jest idealnym kawalerem dla suczek Sheltie, i przykładem na to, że psy pochodzące z mojej hodowli są naprawdę wyjątkowe.